1999-2000 döneminde Başakşehir'de açılan Okulumuz Yenilenen Yüzüyle Hizmet vermeye devam etmektedir.
1500 m2 kullanım alanımız ve yerden ısıtma sistemiyle 3 katlı binamızda açık-kapalı oyun mekanlarımız bulunmaktadır. Tüm Sınıflarımızda etkileşimli (akıllı) tahta bulunmakta olup. Eğitimde en son teknolojiler alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından kullanılmaktadır.

3- 4 yaş , 5 yaş , 6 yaş  grubumuz kendilerine ait ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik düzenlenmiş sınıf öğretmenlerinin gözetiminde sosyal, duygusal, bilişsel, psiko-motor gelişimlerini destekleyici onları sosyalleştirecek, özgüvenlerini sağlayacak ve yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştirecek milli ve manevi değerlere bağlı bir eğitim uygulamaktayız.

Okulumuzun gökkuşağı renkleri gibi cıvıl cıvıl olmasında en büyük etkeni olan Sevgili Müdürümüz; 
hayatı bir oyundan ibaret gören çocukların oyunlarında önemli bir rol alarak onları geleceğe hazırlayan, hazırlarken hayal güçlerini sınırlamadan yönlendiren, eğitim alanında kendini sürekli geliştiren, çocuk gelişimi eğitimi almış ve mizaçlara göre karakter eğitimi veren branşlarında uzman, prensip sahibi şefkatli öğretmenlerimiz; ve yardımcı öğretmenlerimiz; Ruhsal ve duygusal gelişimlerine önem veren okulumuz; aile ve öğretmen işbirliği içerisinde yavrularımızın sağlıklı bir geleceğe adım atmasına yardımcı olan Psikoloğumuz; 

Okulumuzun kapısında çocuklarımızı daima güleryüzle karşılayan danışma (ablamız) elemanımız; 

Çocukların damak zevkine hitap eden besin değeri yüksek leziz yemekleriyle aşçılarımız ve mutfak personelimiz; 

Hijyenik ortamımızı kendilerine borçlu olduğumuz temizlik elemanlarımızla; sağlam bir geleceği kurma çabasındayız..